Spolupráce na tištěné elektroniky výzkum a aplikace

- Mar 15, 2017-

51.jpg

DuPont Electronics & Communications ( DuPont ) a Holst centrum oznámily třetí prodloužení jejich úspěšné dlouhodobé spolupráce, který je zaměřen na pokročilé materiály pro tištěný elektronický průmysl. Jako plnoprávný partner v programu Tištěné elektroniky, DuPont přispějí nové materiály a výzkumné vzorky cílené směrem Holst aktivními projekty v oblasti nositelná elektronika, in-formy elektronika, spotřební elektroniky a zdravotní péče.


"Jsme potěšeni, že rozšiřujeme naši spolupráci s Holst Centre , budou i nadále spolupracovat při prosazování nový vývoj v tištěných elektronice," řekl Kerry Adams, tištěný manažer segmentu elektroniky na trhu, DuPont . "Kromě toho, postupující technologií, spolupráce nám poskytuje cenný vhled do potřeb a požadavků ostatních partnerů Holst, včetně koncových uživatelů a dodavatelů zařízení, umožňující otevřenou inovaci a urychlit vývoj produktů a aplikací."


V této další fázi bude kladen důraz na spolupráci na vývoji a testování kompletních doplňkové materiální systémy a úspěšně vytváření pracovních demonstranty a prototypy, s rozvojem komerčních produktů jako konečný cíl. Zejména se spolupráce zaměří na tištěný obrazovkou a inkoustových elektronické inkousty a pasty, plochý a zpracování roll-to-roll, a klasické troubě, jakož i fotonických vytvrzování / spékání systémy.V průběhu života DuPont / Holst Centre spolupráci, výsledky zahrnovaly vývoj nových nano-Ag inkousty a pasty, což vede ke komercializaci DuPont je nejlepší ve své třídě vodivé inkoustové stříbrnou barvou, PE410, oznámil a vystupoval na LOPEC v Mnichově, v Německu, v dubnu 2016. Nejnověji Holst představili svůj nositelné elegantní design košile v DuPont stánku na wearables Expo v Tokiu, Japonsko, od ledna 18-20, 2017. Další úspěchy zahrnovaly úspěšnou realizaci DuPont inkousty a pasty, které umožňují výrobu inteligentních oděvů, flexibilních senzorů a smart blistru balení léků, stejně jako In-mold elektroniku a organické fotovoltaická (OPV) a Organic Light Emitting Diode (OLED) osvětlení dema a prototypy.
"Spolupráce mezi DuPont a Holst středisko i nadále řídit vzrušující pokrok v tištěných elektronice," uvedl Jeroen van den Brand, ředitel programu "tištěný elektronika", Holst centrum . "Jsme rádi, že i nadále zkoumat nové technologie a příležitosti po boku uznávaného lídra v oboru."


Holst Centre je nezávislá open-inovační centrum D, která se vyvíjí generické technologie pro bezdrátové technologie senzoru a flexibilní elektroniky, které přispívají k řešení celosvětových společenských výzev v oblasti zdravotnictví, životní styl, udržitelnosti a internet věcí R &. Klíčovým rysem Holst střediska je jeho partnerský model s průmyslem a akademickou obcí kolem společných plánů a programů. Je tento druh křížení, který umožňuje Holst centrum naladit svou vědeckou strategii pro potřeby průmyslu. Holst centrum byl zřízen v roce 2005 IMEC (Flandry, Belgie) a TNO (Nizozemí) s podporou z nizozemského ministerstva pro hospodářské záležitosti a vládou Flandrech. Holst centrum má více než 200 zaměstnanců ze zhruba 28 národností a závazek z více než 50 průmyslovými partnery. Pro více informací o Holst středisku naleznete www.holstcentre.com

DuPont Electronics & Communications je přední inovátor a high-objem dodavatelem elektronických inkousty a pasty, která nabízí širokou škálu tištěných elektronických materiálů komerčně dostupných dnes. Rostoucí portfolio DuPont elektronického inkoustu se používá v mnoha aplikacích, včetně tvarování vodivé stopy, kondenzátor a rezistor prvky a dielektrika a zapouzdření vrstev, které jsou kompatibilní s mnoha substrátu povrchů včetně polymerů, skla a keramiky. Pro více informací navštivte http://www.advancedmaterials.dupont.com.

DuPont byl přináší špičkovou vědu a techniku na globálním trhu ve formě inovačních výrobků, materiálů a služeb již od roku 1802. Společnost se domnívá, že tím, že spolupracuje se zákazníky, vládami, nevládními organizacemi a předních myslitelů můžeme pomoci najít řešení takové globální výzvy jako poskytující dostatek zdravých potravin pro lidi na celém světě, snížení závislosti na fosilních palivech a ochrana života a životního prostředí. Další informace o společnosti DuPont a její závazek k začlenění inovací naleznete na adrese http://www.dupont.com

Dvojice:Použití inkoustu s nanočásticemi stříbra nabídne Schopnost New tuhých a pružných Hybrid Circuitry Další:Tištěné Electronics Market Analysis podle materiálu (Ink a substrátu), technologií (inkoustový, plátno, hlubotisk, A Flexographic), By zařízení (Display, fotovoltaické, osvětlení, RFID a další), podle krajů a segment Forecasts, 2014 - 2025