Vodivý inkoust trhy 2016-2026: Prognózy, technologie, hráči

- Jan 11, 2017 -

NEW YORK, 12. prosince 2016/PRNewswire /Stříbrná vločka, nanočástic stříbra, mědi inkousty a pasty, graphene a mimo ni

Tato zpráva poskytuje komplexní a autoritativní pohled vodivé inkousty a vložit trhu, poskytující podrobné deset let tržní prognózy rozdělen podle aplikace a typu materiálu. Tržní odhady jsou uvedeny v množství a hodnoty na úrovni inkoust. Zahrnuje také kritické hodnocení všech konkurenčních vodivé inkousty a vložit technologií včetně střelby typy pasty, PTFs, nanočástic stříbra, elastická inkousty, IME inkousty, měď a další.

Tato zpráva také poskytuje faktické a zasvěcené analýzy všech stávajících a vznikajících cílových aplikací. Pro cílové aplikace poskytuje hodnocení nebo předpověď adresovatelných trhů, klíčové trendy a výzvy, nejnovější výsledky a prototyp/produktů na trh a IDTechEx pohled na tržní potenciál.

Poskytujeme podrobnou analýzu alespoň 17 stávajících a nově vznikající aplikace sektorů včetně křemíkových solárních článků, UF/UHF RFID tagů, dotykové obrazovky okraj elektrody, automobilový průmysl, ve formě elektronika, e tkaniny, 3D antény, 3D tisk, elektronika, stolních tiskáren PCB, ITO náhradní, OLED osvětlení a další.

Všechny naše tržní prognózy jsou postaveny s použitím modelů, které jsou založeny na primární odvětví vstupy z IDTechEx rozhovory a společnost návštěvy a od předchozího průmyslu zkušenosti v IDTechEx. Jsme jasně nastínit a zdůvodnit předpoklady, racionální, trendy a aktuální datové body podporující všechny naše prognózy. Naše zpráva obsahuje více než 50 společnost se sídlem v rozhovoru profily

Bezkonkurenční obchodní inteligenci a přehledu o trhu

Tato zpráva je založena na letech výzkumu. Naši analytici mají dlouholeté praktické zkušenosti a byli v čele vodivé inkousty/vložit podnikání, hraje důležitou roli při vytváření multi-miliard dolaru průmyslu. V posledních pěti letech sám má náš tým rozhovor a tvarované, více než 50 uživatelů a výrobců různých typů vodivé inkousty a pasty. Každý rok jsme se dozvěděli více o trhu a upřesnění naší analýzy, vhled a prognózy.

Souběžně s tímto IDTechEx uspořádala předních světových konferencích a veletrzích na tištěné elektroniky za posledních deset let vAsie,EvropaaSPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ. Tyto pořady dohromady celý hodnotový řetězec na tištěné elektroniky, včetně všech dodavatelů vodivý inkoust, tiskárny a koncových uživatelů. To nám dává bezkonkurenční přístup k hráči a nejnovější informace o trhu.

Vodivé inkousty a vložit podnikání: všechno se mění

Vodivé inkousty a pasty trh dosáhne téměř$1 .7bv roce 2026 na aktuální ceny kovů. Miniaturní stříbrný vodivé pasty bude dominovat trhu, ovládání téměř celý trh v roce 2016. Stříbrná nanočástic se však zvýšit konkurenceschopnost, hledání použití v řadě pro rozvíjející se aplikací fungujících stát$80mtrh v roce 2026. Měď zůstane poměrně nezralých technologie ale dosáhne omezený úspěch jako román vytvrzovací systémy jsou nainstalovány otevřít dveře k mědi inkoust prodeje.

Odvětví solární panel bude 1,5 k tunu trh v roce 2016 pro membránové střelby typ vodivé pasty. Na úrovni vložit novou skupinu dodavatelů brzy přijde k ovládnutí tohoto podniku, zatímco na úrovni prášek uživatelé se prosadila více diverzifikovaný dodavatel základní. Dotykové obrazovky hrany elektroda trh bude pokračovat její pokles. Linewidth-over mezery (L/S) snížil na 20/20, tlačení obrazovka tisk s standardní PTFs mimo své hranice a otevření dveří photocurable pasty. Leptání založené techniky bude vyhledávat další příležitosti, jak rámu je dále zúžit, zatímco standardní PTFs udrží nějaký podíl na konci pro low-cost na trhu.

Senzory jako auto obsazení čidel, tištěné Piezorezistivní senzory a některé verze senzorů glukózy zůstane podstatnou mezeru na trhu pro vodivé pasty, stejně jako v automobilovém průmyslu s jeho smíšené seskupení stagnující tradiční a vysokým růstem nových aplikací. HF a UHF RFID anténa trhy porostou, ale uvidí relativní tržní podíl inkoust typů transformovat v nadcházejícím desetiletí. 3D antény pomocí aerosolu tisk bude pokračovat získání trakce. Tento přístup bude soutěžit čelně s MID (lisované propojení zařízení) techniky a stanou významné hráče na trhu spotřební elektroniky. Kovové pletivo jako alternativa ITO bude pomalé průniky přes období vyřízení konsolidace v odvětví TCF, vytvářejí poptávku po stříbrné nanočástic v plnění nebo tisk jemných linek.

Nové trhy budou objevovat a vytvořit nové požadavky na výkon. Ve formě elektroniky bude žádat inkoustů, které mohou roztáhnout a přežít tvarování/formování procesu. Elektronické textilu bude vyžadovat inkoustů, které jsou skutečně pružné a vydrží opakované praní cykly. 3D tištěné elektroniky a stolních tiskáren PCB potřebovat vysokou vodivost a nízká teplota barvy otevřít obrovské nové možnosti vytváření prototypů pro 3D tiskárny a okruh návrháři. Všechny tyto trhy jsou připraveny pro rychlý růst za předpokladu, že technologické inovace může uspokojit tržní poptávku.

Deset let tržní prognózy můžete rozdělit podle aplikace. Kontaktujte nás pro přesné hodnoty. Všimněte si, že inkoust prodejní ceny poklesly díky poklesu ceny surového kovu, ale také pod tlakem okraje, což má za následek snížení své odhady příjmů.


Co tato zpráva poskytuje?
1. deset let tržní prognózy pro vodivé inkousty a pasty rozdělen podle typu materiálu (nano stříbro, PTF, Cu, atd) a aplikace. Prognózy jsou k dispozici v objemu a dolary.
2. rozhovor založená společnost profily 50 dodavatelů a uživatelů. Profily firem poskytují podrobné společnosti pozadí a kritické technologie a obchodního modelu hodnocení. Profil dále zahrnuje podrobnou analýzu SWOT IDTechEx analytiků
3. kritické hodnocení a posuzování všech hlavní vodivý inkoust technologií, včetně střelby typy vloží, PTFs, nano inkoustů, elastická inkousty, IME inkousty, měď, atd.
4. podrobné hodnocení často včetně IDTechEx pohled a hodnocení, stav of-the-art a komerční pokrok, analýza konkurenčních technologií, ceny a tržní trendy, klíčoví hráči, velikost adresovatelné trhu a deset let tržní odhady:
a. fotovoltaiky
b. Dotkněte obrazovky okraj elektrody (rozděleny podle typu zařízení)
c. Automotive (de-frosters, obsazení senzory, vyhřívání sedadel, atd)
d. 3D antény
e. ad UHF HF RFID antény
f. elastická inkousty pro elektronické textil
g. plísně elektroniky inkousty
h. glukózy a Piezorezistivní senzory
i. 3D tištěné elektroniky
j. stolní tisk PCB
k. ITO výměna
l. OLED osvětlení
m. vodivé pera
n., ostatní
Přečtěte si celou zprávu:http://www.Reportlinker.com/p04447369-summary/view-Report.html

O Reportlinker
ReportLinker je cena vyhrávat řešení průzkum trhu. Reportlinker najde a organizuje nejnovější údaje o výrobním odvětví, takže získáte všechny průzkum trhu, které potřebujete - okamžitě, v jednom místě.

http://www.Reportlinker.com


__________________________
Obraťte se na Clare:Clare@Reportlinker.com
USA: (339)-368-6001
Mezinárodní: +1 339-368-6001


Dvojice:Jak vodivé barvy splňují požadavky spotřebitelů Další:Stříbrná nanovláken a Graphene spojit síly pro dotykové displeje