Jak vodivé barvy splňují požadavky spotřebitelů

- Jan 13, 2017 -

Od Michael Wagner, manažer, nový Product Design, Butler Technologies, Inc.

Todayand #39; s spotřebitelé očekávají, že výrobky, které jsou rychlý, inteligentní a pohodlný a vodivé inkousty jsou plnění těchto požadavků.

Vodivé inkousty jsou nejnovější pokrok v tisku elektronika, že široké kategorie vyráběných výrobků, která dlouho překlenul elektrické obvody propast mezi lidmi a stroji. Využití desítek let znalosti průmyslu a nedávné pokroky v vodivé barvy, dnešní věda tištěné elektroniky poskytuje řešení, které se dotýkají každodenního života téměř všech spotřebitelů. Společnosti, které nesplňují tyto spotřebitele zákonitě ztrácet půdu pod nohama na konkurenty, kteří jsou ochotni přijmout nové technologie.

Vodivé inkousty snížit hmotnost, složitost a náklady

Místo tradiční conduit leptaný měď, výrobci mohou zaměstnávat vodivé barvy stříbrné, uhlíku a dalších tlusté povlaky polymerní (PTF). Vodivé barvy lze vytisknout na lehčí podklady, které jsou stejně rozmanité jako polyester, polykarbonát, polyuretany a papíru. Využívání těchto lehkých substrátech otevírá dveře pro větší kreativitu v oblasti vývoje produktů a menší složitost v produkci.

Snížením složitosti produktů, mohou společnosti realizovat odpovídající snížení v materiálu, montáž a dodávky řetězec nákladů. Také protože vodivé inkousty jsou aditivní charakter, výrobci mohou eliminovat toky odpadů a související náklady, které vyplývají z mědi leptání.

Vodivý inkoust omezení, které zůstávají jsou řešen materiály obři, jako je DuPont. Naštěstí pro výrobce, Většina rozdílů mezi vodivý inkoust a tradiční měděné flex obvody bude brzy věcí minulosti.

Hodnota neviditelné senzorů

Vzhledem k prevalenci a nízké náklady na současných elektronických zařízení, vytištěných, koncoví uživatelé málokdy za technologie, která umožňuje těchto zařízení značek. Například jen málo lidí přidružit diagnostické elektrokardiogramu (EKG) tištěné elektroniky. Použití vodivé barvy, však bylo katalyzátor pro nahrazení tuhé, nepohodlná elektrody s komfortní, levný a jednorázové podložky senzoru, které se používají dnes.

Další rychle se rozvíjející použití inkoustu řízený tištěné elektroniky je široká kategorie wearables. Zařízení, která používají pružné a omyvatelné barvy může být teplo přenáší na oděv a slouží k měření elektrické impulzy vyvolané pohybem svalů. Wearables se již objevují v atletických a lékařských odvětvích a jsou rychle najít svou cestu do jiných odvětví.

Chytré obalyje další vodivý inkoust založené aplikace. Embedded PFT obvody v balení produktu výrazně zdokonalila procesy kontroly zásob pro velkoobchodníky a maloobchodníky. Srovnatelné popisku technologie dokonce roztažený na jednotku kreativní marketingové kampaně.

Co s tím má IoT?

VInternet věcí (IoT)je odkaz na skutečnost, že vše, co je, nebo brzy bude, připojení k Internetu. Průmysl tištěné elektroniky je přímo uprostřed akce IoT. Pokroky v vodivé inkousty mají ohlašoval novou vlnu tištěné elektronické řešení v době, kdy na trh má hlad pro nové a kreativní aplikace. Ve skutečnosti oborové zdroje odhadují, že více než tucet nových aplikací tištěné elektroniky jsou na obzoru, aplikace, která se ukáže být hra měniče v lékařských, automobilový průmysl, sportovní, zábava, letecký průmysl, textilní, bezpečnosti a dalších odvětvích.

Dlouhé a krátké na to? Pokroky ve vodivé inkousty jsou dává spotřebitelům co požadují denně: rychlý, inteligentní, ekologicky bezpečné a uživatelské přátelské produkty.

Společnosti, které jsou stále váhají zapojit tištěné elektroniky řešení se brzy ocitnou v konkurenční nevýhodě. Přijdou o okamžité úspory nákladů a zlepšení koncovým zaostávající společnosti budou pravděpodobně oběť spokojenost zákazníků. V dnešním konkurenčním trhu, který není jen dobrý.

Michael Wagner je manažer, vývoj nových produktů proButler Technologies, Inc, se nachází jen kousek od Pittsburgh, Pennsylvania. Butler technologií se angažují v oblasti výzkumu a vývoje vodivé barvy, pružné podklady a tištěné elektroniky návrhu a výroby. Butler technologie pomáhá společnostem rozvíjet jejich tisknout elektronické aplikace, stejně jako alternativy k tradiční obvody pro lékařskou diagnostiku, automobilové přístroje, bezpečnostní aplikace, textilu a mnoha dalších průmyslových odvětvích. KontaktMichael Wagner.

Dvojice:Digitální tisk ready vodivé inkoust se zaměřuje na kompletní výrobní Další:Vodivý inkoust trhy 2016-2026: Prognózy, technologie, hráči