IDTechEx výzkum nová zpráva o tištěné, organické, flexibilní elektronika

- Feb 10, 2017-

IDTechEx výzkum, přední poskytovatel nezávislého výzkumu trhu, business intelligence a událostí na nově vznikající technologie, oznamuje dostupnost nové zprávy,Tištěné, organické andamp; Flexibilní elektronika prognózy, hráči andamp; Příležitosti 2017-2027

Tato zpráva poskytuje nejkomplexnější pohled na předmět, typ dává detailní desetiletého předpovídá zařízení. Na trhu je analyzována podle území, tištěné vs non tištěných, tuhá a pružná, anorganické vs organické, náklady na materiály vs procesu stojí a mnoho dalšího. Aktivity přes 1000 předních společností jsou uvedeny, jako je posouzení vítězové a poražení, přijde.

V sestavě IDTechEx hodnotí jednotlivé povolení technologie součásti podle své tržní potřeby - ne technologie push. Vytáhneme na deseti let od znalostí sledování tohoto odvětví a poskytují podrobné, rafinované předpovědi, strategické umístění a hodnocení trendů, andquot; horké topicsandquot; a neuspokojených příležitosti.

Zpráva konkrétně řeší velký obrázek - včetně OLED displeje a osvětlení, tenký film fotovoltaiku na flexibilní senzory a mnoho dalšího. Je důležité to zahrnuje nejen elektroniky, které se tisknou, organické nebo flexibilní, ale zahrnuje také ty, které bude. Realistické časové osy, případové studie, existující produkty a vzniku nových výrobků jsou uvedeny, jako jsou překážky a příležitosti pro nadcházející roky.

Více než 3 000 organizací provádějí tištěné, organické, flexibilní elektroniky, včetně tisku, elektroniky, materiálů a balení společnosti. Zatímco některé z těchto technologií jsou používány - skutečně existují tři sektory, které vytvořily miliardy dolaru trhy - ostatní jsou komerčně embryonální.

Přínosy těchto nových elektroniky jsou četné - od nižší náklady, vyšší výkon, flexibilitu, transparentnost, spolehlivost, lepší ekologický a mnoho dalšího. Mnoho aplikací, budou nově vytvořené, a kde jsou ovlivněny stávající elektronické a elektrické výrobky, bude měnit v rozsahu.

Tato široce využívané IDTechEx zpráva přináší všichni dohromady, se zvláštním důrazem na aplikace a kvantitativní posouzení příležitostí.

IDTechEx zjistíte, že celkový trh pro tištěné, flexibilní a organické elektroniky bude růst z 29.28 miliard dolarů v roce 2017 73.43 miliard dolarů v roce 2027. Většina z toho je OLED (organický ale ne tištěné) a vodivý inkoust se používá pro širokou škálu aplikací. Na jiné straně, elastická elektroniky, logiku a paměť, tenký film senzory jsou mnohem menší segmenty, ale s výrazným růstovým potenciálem, jež vyplývají z Randamp; D.

Pokud jste se snaží pochopit velký obrázek, příležitost, problémy lze řešit, nebo to, jak můžete začít využívat tyto technologie a důsledky zapojen, tato zpráva je nutností. Zkoumal vícejazyčný IDTechEx poradci v čtyř zemí a tří kontinentů, Tato sestava je založena na deset let znalosti průmyslu.

Dvojice:TMDC Nanoflakes dělá nový typ Fotosyntetická solárních článků Další:Vědci na W.Va. školy současné poznatky z ekonomických, výzkumných projektů Společenství dopad