Anorganická sloučenina sloučeniny

- Jun 28, 2017-

Heptahydrát síranu hořečnatého je sloučenina hořčíku, anorganická sloučenina také známá jako hnojivá sůl, hořčičná síra, hnojivá sůl, vidlicový typ MgSO4 · 7H2O, anorganická sloučenina, relativní molekulová hmotnost 246,47, bílé nebo bezbarvé malé šikmé a šikmé sloupcové krystaly, bez zápachu, chladné A lehce hořký, rozpustný ve vodě, lehce rozpustný v ethanolu, stabilní ve vlhkém vzduchu pod 48,1 ° C, lehce namočený v teplém suchém vzduchu; Anorganická sloučenina nad 48,1 ° C, ztratila křišťálovou vodu, se stala hexahydrátem síranu hořečnatého as teplotními změnami postupně odstraní krystalizaci vody na bezvodý síran hořečnatý. Heptahydrát síranu hořečnatého je důležitým anorganickým chemickým produktem, Anorganická Sloučenina používá velmi široký sortiment, může být použita v průmyslu, zemědělství, potravinářství, medicíně a dalších průmyslových odvětvích.

1, může být použit jako přísada krmiv v heptahydrátu síran hořečnatý, síran hořečnatý je velmi důležité hnojivo, protože může poskytnout bohatou výživu pro plodiny;

2, heptahydrát síranu hořečnatého lékařského typu může být použit pro kataritu, jeho topicky potažený saturovaný roztok, protizánětlivý, otok, detoxikační, analgetický účinek a inhibuje centrální nervový systém, úlohu anti-křeče;

3, průmyslový heptahydrát síranu hořečnatého lze použít pro tisk a barvení tenké bavlněné látky, bavlny, hedvábného činidla, dřevěných výrobků, plniva; Průmyslové čištění odpadních vod, odpadní voda do kondenzátu a sedimentace, aby se dosáhlo normalizace odpadních vod.

4, v mikrobiálním průmyslu, heptahydrát síranu hořečnatý lze použít jako střední složky, varné přísady, přidání hořčíku, hořčíku, zdroj živin při fermentaci.

5, magnezitový průmysl, cementový materiál z magnesia v cementu sulfidu hořečnatého, je jako hlavní surovina síran horečnatý, takže roztok síranu hořečnatého do cementu hořčíku jako jednoho ze změn modifikátoru. Směsným mícháním síranu hořečnatého a oxidu hořečnatého se vytváří výrobky z materiálu s lepeným materiálem z hořčíku.

Kvalita tohoto síranu hořčíku by měla splňovat požadavky HG / T 2680-2009 a jeho kvalita vzhledu by měla splňovat požadavky bodu 5.1 HG / T 2680-2009. Anorganická sloučenina Tato norma specifikuje požadavky, zkušební metody, kontrolní pravidla, značení, označování, balení, přepravu a skladování průmyslových síranů horečnatých.

Přítomnost vody v buňkách je volná voda a kombinovaná voda, kombinovaná s vodou a jinými látkami, je důležitou složkou buněčné struktury, Anorganická sloučenina činí asi 4,5%; Volná voda ve formě volných, je dobré buněčné rozpouštědlo, může být také přímo zapojeno do biochemických reakcí, anorganické sloučeniny, ale také do transportních živin a odpadu. Celkově jsou všechny živé aktivity různých organismů neoddělitelné od vody.

Většina anorganických solí v přítomnosti iontového stavu, anorganická sloučenina, i když je její obsah velmi malý, ale má mnoho důležitých rolí: některé anorganické soli jsou některé důležité složky intracelulárních sloučenin, jako je Fe je hlavní složkou hemoglobinu, anorganické Sloučenina Mg je nezbytnou složkou molekul chlorofylu; Mnoho anorganických solí iontů pro udržení buněk a organismů má důležitou roli v životních činnostech, anorganická sloučenina jako je obsah vápníku v krvi je příliš nízká se objeví křeče; Anorganické soli pro udržení buněčné kyseliny a alkalické rovnováhy jsou také důležité


Dvojice:Analýza anorganické sloučeniny Další:Dusičnan stříbra léčby