Tištěné Electronics Market Analysis podle materiálu (Ink a substrátu), technologií (inkoustový, plátno, hlubotisk, A Flexographic), By zařízení (Display, fotovoltaické, osvětlení, RFID a další), podle krajů a segment Forecasts, 2014 - 2025

- Mar 14, 2017 -

NEW YORK, 27.února 2017 / PRNewswire / - Globální elektronický trh s tištěnými spoji je podle odhadů dosáhnou 19,15 miliardy USD do roku 2025, podle nové zprávy Grand View Research, Inc. stoupající poptávka po flexibilních elektroniky za nízké výrobní náklady a potřeba ekologicky šetrných technologií je dláždí cestu pro zvýšení přijetí této technologie.

Navíc, rostoucí penetrace internetu věcí na celém světě se ukázala být hlavním faktorem při tahání tištěnou elektroniku trhu v období prognózy. Neustále rostoucí poptávka po internetu věcí v telekomunikačním průmyslu pro posílení sítě a optimalizaci výkonu spolu s operací se očekává, že k pohonu používání technologií během prognózovaného období.

Četné technologický pokrok a vývoj vedly k vývoji různých elektronických pomůcek a přístrojů. Rostoucí povědomí a uživatelsky přívětivé technologie se vedou k rychlému přijetí výrazně těchto inovativních produktů.

Příslušné hráči průmyslu investují do značné míry na souvisejících činností výzkumu a vývoje za účelem obohacení portfolia produktů a stanovit jejich přítomnost na trhu. Nakonec přijetí účinných a spolehlivých technologií, jako jsou tištěné elektroniky se ukázalo být nutností pro výrobce po celém světě. Proto tištěné elektroniky se předpokládá usilovat o pozoruhodnou pozornost celé odvětví elektronických spotřebitele během prognózovaného období.

Tištěná elektronika trh je zařazen do kategorie na základě potřebných materiálů, technologií a zařízení, kteří zastávají významné uplatnění v období prognózy. V regionu Asia Pacific přispívá k hlavnímu požadavku vodivých inkoustů a očekává se, že držet přilnavost nad odhadovaný čas. Tento požadavek může být akreditovány k zvýšené produkci spotřební elektroniky napříč regionálními zemí.

Nicméně, Severní Amerika a evropské země, jako je Velká Británie, Německo a Norsko zahrnuje různé organizace a sdružení zapojené do propagace a investice do výzkumu a vývoje pro rozvoj tištěnou elektroniku technologie. Kromě toho se také očekává, že region Asie a Tichomoří svědkem těžký poptávku, což vedlo společnostem investovat velké částky za účelem zvýšení kvality inkoustu, spolehlivost a jiné vodivé vlastnosti.

Charakteristické rysy inkjet technologií, jako je snížení spotřeby inkoustu a plýtvání materiálu, flexibilita, kompaktnost a menší počáteční investici vede technologii zažít pozoruhodnou Swift v rámci odhadovaného období. Kromě toho, tištěné elektronické zařízení RFID je dalším segmentem pozorovat významný nárůst v období prognózy z důvodu náročných aplikacích v odvětví obalů. Z tohoto důvodu pozitivní dopad na posílení globální trh tištěné elektroniky po celém světě.

Další klíčové závěry ze zprávy naznačují:  

Tištěný růst elektroniky na trhu se mohou akreditovat na rostoucí přijetí inkoustovou technologii, rostoucí displejem a tištěných zařízení RFID segmentů.

Zvyšující se povědomí ohledně zachování přírodních zdrojů vede k přijetí ekologických alternativ, jako je přijetí fotovoltaických zařízení, která se dále připisuje růst technologie.

Vodivé inkousty a technologie sítotisku jsou dva segmenty dominuje celkovému tištěné elektroniky na trhu, který tvoří hlavní podíl.

Různé organizace a sdružení podporují vytištěný elektronické technologie v evropských zemích, jako je Německo a Velká Británie, které tvoří podstatný podíl v roce 2015.

Klíčoví aktéři průmyslu patří:
Enfucell Oy, GSI Technologies, NovaCentrix a T-Ink, Inc. Mezi hlavní vylepšení strategie sledované příslušnými hráči zahrnují podepisování partnerství nebo dohody o distribuci, fúze a akvizice spolu s obohacovat svá portfolia prováděním kontinuálního výzkumu a vývoje.Dvojice:Spolupráce na tištěné elektroniky výzkum a aplikace Další:Vodivé inkousty v roce 2017: další velké věci