Očekává se, že tištěné elektroniky trh dosáhne 65,0 miliard amerických dolarů do roku 2024; Poptávka po chytré obaly změny hru pro konkurenty | TMR

- Feb 08, 2017 -

Klíčové subjekty působící vtrh globální tištěné elektronikybylo závodění ponechat vedení vývoje nových produktů, zavádění novějších technologií a inovace produktů. Průhlednost trhu výzkumu poznamenává, že některé z předních hráčů na globálním trhu se Samsung Electronics Co., Ltd., Xerox Corporation, tenký Film Electronics ASA, Optomec Inc. a Intrinsiq materiálů, Inc. Tyto společnosti se také očekává, že soustředit se na fúze a akvizice a strategické obchodní Aliance nadále relevantní pro sílící konkurenci.

Podle výzkumné zprávy trh globální tištěné elektroniky stálo US$ 25,4 miliardy v roce 2015 a očekává se, že dosáhnou ocenění US$ 65,0 do konce roku 2024. V období prognózy 2016 a 2024 globální trh očekává, že pokrok ve CAGR 11,0 %.

Asie a Tichomoří na jeho čele jako rozvíjející se ekonomiky udržet poptávku po ustáleném tištěné elektroniky

Geograficky trh globální tištěné elektroniky je rozdělena na Severní Ameriky, Asie a Tichomoří, Evropa, Latinské Ameriky a Střední východ a Afrika. Z nich Asie a Tichomoří se očekává na jeho čele během období prognózy. Ale očekává se, že v regionu svědky menší prokluz, bude stále získat podíl 36,0 % na světovém trhu do konce roku 2024. Rozvíjejících se ekonomik Indie, Číny a Japonska se očekává, že zkusit tištěné elektroniky trh v Asii a Tichomoří v rameni v blízké budoucnosti.

Získejte vzorek PDF pro profesionální výzkumné poznatky

Maloobchodní balení segmentu a slibuje neochvějnou růstu po celé období prognózy

Z hlediska aplikace globální trh je rozdělena na maloobchodní balení, automobilový průmysl a elektroniky. Z těchto, maloobchodní a balení segmentu drží největší podíl na celosvětovém trhu v roce 2015. Očekává se, že rostoucí maloobchodu a změny ve vnímání směrem k balení řídit tento segment na světovém trhu v nadcházejících letech. Do konce roku 2024, maloobchodní a balení segmentu se očekává, že podíl 34,5 % na trhu globální tištěné elektroniky. Očekává se, že rostoucí poptávka spotřebitelů po chytré obaly hrají klíčovou roli v rozvoji tohoto segmentu. Technologickým pokrokem a pokroky v metodách balení mají rovněž pozoruhodný rozdíl k rostoucí příjmy maloobchodních a balení aplikace segment.

Na trhu globální tištěné elektroniky řídí rozšiřuje používání organických materiálů pro výrobu tištěné elektroniky. Využívání organických materiálů je důsledkem jejich efektivnosti nákladů za tisk flexibilní displeje. Navíc, jako polovodičového a dirigentské organické látky, například polymery a molekul lze použít pro celou řadu účelů. Rostoucí tlak na snižování spotřeby energie, negativní dopad na životní prostředí a plýtvání materiálem také podnítila několik výrobců používat organické materiály pro tištěné elektroniky. Na trh pravděpodobně také svědkem strmý nárůst poptávky po tištěné elektroniky jako odvětví ukazuje živý zájem o využití potahovaný papír pro tištěné elektroniky.

Špatná dostupnost organických materiálů omezí trh

Ačkoli hlavní hybné faktor točí kolem využití organických materiálů pro tištěné elektroniky, stala také faktorem, který zadržuje na trhu. Špatná dostupnost organických materiálů se chová jako hlavní překážka pro globální trh. Kromě toho anorganické elektroniky jsou stále komerčně životaschopné než organických. Navíc vyčerpávající výzkum požadovaný pro používání organických složek také zvyšují náklady výrobních procesů. Tedy vysoké provozní náklady a menší dostupnost nebo organické materiály izoenzymy bránit na celosvětovém trhu v nadcházejících letech.

Tato kontrola je založena na průhlednosti trhu výzkumné zprávy, s názvem andquot;Tištěná elektronika trh - globální průmysl analýzy velikosti podílu růst trendy a prognózy 2016-2024.andquot;

Dvojice:Antimikrobiální stříbrné nanočástice syntéza screening vláknitých hub Další:Low teplota slinování vysoce vodivý stříbrný inkoust pro flexibilní elektronika