Tištěné Elektronika: RFID snímače platforma a flexibilní funkční fólie pro automatické zpracování

- Mar 17, 2017 -

Schreiner PrinTronics, kompetenční centrum Schreiner Group pro tištěné elektroniky, na "Innovation Showcase" v LOPEC v Mnichově (Hall B0) dne 29. března a 30., bude prezentovat svět první: tištěné platforma snímač RFID představovat komplexní štítek s elektrickými funkcemi , Za použití tištěných vodivých stop, štítek kombinuje teploty a senzor první otvor s NFC čipem. Díky potiskem NFC antény, čip je možné číst pomocí smartphone vybavený pro tento účel. Vyvinutý pro roll-to-roll procesů, řešení je ideální pro automatizované zpracování.


Pokud je vytištěný plošina snímače RFID používá k utěsnění výrobek zabalit, že má dvě základní funkce. Prostřednictvím senzoru se plynule měří a zaznamenává teplotu napříč celým dodavatelským řetězcem po celou dobu životnosti labelu. Velmi tenký, pružný akumulátor vložený v obalu umožňuje takovýto dlouhodobý záznam dat. Dodatečně integrovaný první snímač otevření indikuje, zda je etiketa byla snížena až otevřít krabici a obsah může být vystaven poškození.


Ostatní flexibilní a vícevrstvá fólie produkty pro elektrické vedení, přepínání, měření a řídící účely, které mají být prezentovány na stánku LOPEC patří tištěné vodivé stopy, antény, topná tělesa, reflektory, multifunkční uživatelská rozhraní a dalších senzorů. Tyto Schreiner PrinTronics řešení jsou multifunkční, jak dobře a poskytují vysokou přidanou hodnotu. Na základě hloubkové know-how v oblasti tisku stříbra a uhlíku, v izolaci a průchozí otvor propojuje, Schreiner PrinTronics vyvíjí vysoce přesné tisk roll-to-roll elektroniky důsledně vyšší úroveň v posledních letech.

Dvojice:Cambrios k urychlení stříbrné Nanowire přijetí globálně s tvorbou CAM Čína Další:Teen vymyslí Dip udržet bakterie pryč