Vědci na W.Va. školy současné poznatky z ekonomických, výzkumných projektů Společenství dopad

- Feb 15, 2017-

Jižní CHARLESTON, W.Va.– Věda profesorů vysokých škol a univerzit z celé Západní Virginie podnik výzkumné projekty, které vliv státu Společenství a ekonomiky.


V úterý profesoři z West Virginia University, Marshall University, Concord univerzity a West Virginia State University dal prezentace své práce během kmenových salonu za mostem údolí Společenství a průmyslovou školu v South Charlestonu.


Dr. Nadja Spitzer, na Marshall, pracuje na projektu, který se zabývá nanočástic stříbra a jak to ovlivňuje rozvoj mozkových buněk u dětí.


"Dítě by mohl používat kartáčky, pomocí hraček, vystavena přes let či dokonce desetiletí a jejich úrovně jsou vyšší a vyšší. To je kritické době vývoje mozku, samozřejmě. Pokud tyto nanočástice jsou budovy v mozku a ovlivňuje rozvoj, pak je to znepokojení,"vysvětlil Spitzer.


Výzkum ukazuje, Spitzer řekl, že buňky chovají jinak a že jsou buněčné funkce změny, když je vystaven nanočástice.


Dr. Brian Anderson, ředitel Institutu energetické West Virginia University, pracuje na projektu, který zahrnuje geotermální systémy, termodynamické modelování a hydráty zemního plynu. Řekl, že tyto systémy pomůže Západní Virginie a svět, rozvíjet nové zdroje obnovitelné a udržitelné energie.


"Máme, v Západní Virginii, nejúčinnější uhelné elektrárny v západní polokouli v Longview moc severně od Morgantown. Pracujeme s nimi na co jejich další kroky bude dále zvýšit jejich energetickou účinnost využití uhlí,"říká Anderson.


Studenti se spojili s těmito profesoři si ruce o zkušenostech. Anderson řekl, že je důležité zapojit studenty do výzkumu, aby se mohl připravit na kariéru, a tak se mohou učit budoucí generace.


"Jak je zapletený v reálném světě projekty je co je velmi důležité, protože problémy a problémy se vyvíjejí každý den a každý rok a učebnic nemůže držet krok s tím," řekl.


Spitzer řekl, že její studenti se učí o vedení a komunikaci, ne jen věda.


"Každý z nich si své vlastní projekt, budou muset přijít na lhůty, budou muset možná dohlížet nebo učí věci ostatním studentům, pak jdou na mezinárodních konferencích a musí předložit svůj výzkum vědců, PhD z celého světa," řekla.


Další přednášející patří Dr. Joseph Allen fromConcord univerzity a Dr. Sanjaya West Virginia State University.


Allen je výzkum se zaměřuje na pochopení zemětřesení v hluboké poruchovými zónami. Vlasta vede aktivní výzkumný program na návrh rostlin a řas na zvýšení bioenergie a nutriční hodnotu.


Úterní prezentace hostovalo West Virginia vysokoškolské politiky Komise oddělení vědy a výzkumu.

Dvojice:IDTechEx výzkum nová zpráva o tištěné, organické, flexibilní elektronika Další:Antimikrobiální stříbrné nanočástice syntéza screening vláknitých hub