Vlastnosti výrobku materiál Silver Nano

- Sep 29, 2017 -

Nano stříbro je kovové stříbro, která dělá nano částice. Nano velikost stříbrných částic kolem 25 nm většinou, na bakterie escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, chlamydia trachomatis a další desítky patogenních mikroorganizmů má silný inhibiční a smrtícímu účinku a nebude vyvíjet odpor. Bavlněné ponožky vyrobené z vláken, nano stříbro a česané bavlny mají dobré účinky antibakteriální a anti-zápach.

Kvůli jeho dobrou vodivost nano stříbrné částice mají velmi významné postavení v tomto oboru. Efekt a kvantové velikosti vlivu nanočástic stříbra mají některé speciální aplikace, jako například povrch enhanced Raman lékařské aplikace a aplikace.

1. Nano silver je prášek stříbrný jedna látka s velikostí částic menší než 100 nm a obvykle mezi 25 a 50 nm.

2. výkon nano silver je přímo souvisí s jeho velikostí částic.

Studie zjistila, že menší částice, tím silnější baktericidní výkon.

Vlastnosti produktu

Krátkodobé praní nemá vliv na jeho funkci; S přirozenou barvou, barva, aplikace není dotčena po barvení, může zcela nahradit olovo, cín, svařování, dlouhodobé užívání antibakteriální nano stříbra bude tvořit v organismech, které uloží biologické, škodlivý účinek na lidské tělo a záloha příliš mnoho dokonce mají zřejmé toxicity, nano silver odpařit do prostředí bude mít také vliv na ekologickém, zničí prostředí prospěšné bakterie v těle, plastové výrobky nanometrů stříbrné srážek po již mají funkci sterilizace, obecné za tři měsíce až půl roku času, použití na dlouhou dobu bude škodlivé pro tělo, příčiny, příznaky, otravy ovlivňují tělesný vývoj.

Nanometr (nm) je nejmenší jednotka měření, která následuje micron a jeden nanometr je miliontina milimetru, nebo millimicron, nebo molekulami. Nano stříbro, je použití nejmodernější nanotechnologie bude silver nano, nanotechnologie, stříbro ve státě sterilizační schopnosti má kvalitativní skok, málokdo může produkovat silný antiseptický účinek stříbrné nanočástice mohou zabít více než 650 druhů z bakterie v minutách, širokospektrální sterilizace a bez jakýkoliv odpor, může podpořit hojení rány, růst buněk a buněk opravit poškozené, bez toxických účinků, také nalezeny žádné stimulace kožní reakce, to široké uplatňování nano Silver antibakteriální otevřely široké perspektivy, je nejnovější generace přírodní antibakteriální činidlo

Nanosize stříbrné částice přímo do bakterie kombinovat s kyslíkem metabolismu enzymem (SH), bakterie se udusila jedinečný mechanismus účinku, expozice může být zabit většina bakterií, hub, plísní, výtrusy a jiných mikroorganismů. Osm významných domácích orgán studie shledala: rezistentní patogeny například zlatý stafylokok, pseudomonas aeruginosa rezistentní e. coli odolnost hnisat streptococcus, rezistentními enterokoky, anaerobní bakterie, jako jsou komplexní antimikrobiální aktivita; Bakteriím jako staphylococcus aureus, escherichia coli, pseudomonas aeruginosa, candida albicans a jiné G +, g pohlaví patogeny mají baktericidní účinek na společné bakterie opaření a hojení povrchu. Má také silné baktericidní účinek na chlamydia trachomatis a gonokokové sexuálně přenosných nemocí.

Jedno antibiotikum může zabít asi šest patogenů, zatímco nano stříbro dokáže zabít stovky choroboplodných organismů. Zabíjí bakterie, houby, trichomonids, větve/chlamydie, gonokokové, baktericidním a anti-bakteriální rezistence bakterie mají stejný účinek


Dvojice:Popis anorganické sloučeniny Další:Anorganická sloučenina Role