Stříbrná nanočástic kontrolu odolnosti rostlin nemoc

- Oct 10, 2017 -

Ačkoli nanočástic zvuk jako nedávné objevy, nanočástic stříbra Tato drobná stavba byla skutečně použita pro stovky let. Slavný Lecorgus Cup (Lycurguscup), vyrobené římské řemeslníci rok čtvrtého století, je vybaven dvou barevné sklo, posypané zlaté a stříbrné nanočástic na povrchu poháru, a když světlo svítí z přední části poháru, stříbrná Nanočástic představuje zelený vzhled, když světlo svítí zezadu.

Od věku dávných řemeslníků výzkumníci nanočástic stříbra byly hluboce vědom nanočástic. Potenciální použití nanotrubice jako plynové senzory a biosenzory učinil lidé především zájem. Nanočástice lze připravit pomocí fyzikálních nebo chemických metod, které jsou lepší než chemické metody, protože fyzikální metody obecně nepoužívejte organických kontaminantů. Ale v jistém fyzické je obtížné produkovat jednotné velikosti a dostatečný počet nanotrubičky.

Tvar krychle není nejnižší energetické struktury nanočástic železa, a nemůžeme se spoléhat na rovnovážné termodynamice zvážit vlastní sestavení těchto nanotrubice. Stříbrné místo nanočástic, Olst vědci pod vedením profesora Mukhles Sowwan, vyvinuli novou metodu s názvem magneticky řízené, naprašování inertní plyn kondenzační technologie na výrobu železa nanotrubičky. Za prvé nanočástic stříbra argon se zahřeje na stát ionizované plazmy a magnet je umístěn za cíl požadovaného materiálu k tvaru plazmy a zajistit, že ionty argonu se zaměřuje na cíl, proto název "Magnetronového". Atom konečné železa je prskal mimo plán, kolize s atom argonu a tvořící nanočástic. Řízením magnetického pole, nanočástic stříbra v plazmě je přesně řízeno k dosažení cíle produkovat i nanotrubice.

Průměr nanočástic stříbra v 5 ~ 100 Nano, asi 1 promile z lidských vlasů. Jakmile nanočástic se nastříká na rostliny, chrání rostliny před houbové invazí. Nanočástic také ukazují různé způsoby k potlačení růstu hub, minimalizuje patogenu, vyrábějící odpor. Stříbrná nanočástic jako výsledek, mohou být použity pro účinnější kontrolu rostlin rezistentních patogenů.

Nanočástice stříbra jsou studovány v různých průmyslových odvětvích, nanočástic stříbra včetně léčiv, diagnostika, kosmetiky a zpracování potravin. Byly úspěšně použity v obvazy, balení a spotřebitele potravin, jako jsou textil a obuv zabránit mikroorganismy produkující pachy.


Dvojice:Mechanismus cytotoxicity nanočásticového stříbra Další:Dusičnan stříbrný úvahy