Nanočástic stříbra rysy

- Sep 01, 2017 -

Silver je peněžní hodnota je nižší než zlato, ale v léčbě infekce, nelze podceňovat lékařskou hodnotou stříbra. Když antibiotické selhání, koloidní stříbro na jeho účinek. Dr. Schauss Johna Hapkins univerzity se domnívá, že koloidní stříbro je přírodní lék, který dokáže odolat "stovky patogenů". Profesor Menriques univerzity Minnan prokázala, že nanočástice stříbra může zabít kvasnice za různých podmínek a mají dobré protiplísňové schopnosti. Je účinný při prevenci a léčbě zánětu ústní infekce.

Silver je peněžní hodnota je nižší než zlata; ale v léčbě infekce, nelze podceňovat lékařskou hodnotou stříbra; v případě nouze koloidní stříbro je nejen cennější než zlato a efektivnější.

Když antibiotické selhání, koloidní stříbro na jejím účinku; antibiotika útok střevní dobré nebo špatné mikroorganismy, poškození imunitního systému. Antibiotika A jediného útoku vzorek je náchylná k bakteriální variace. Ve skutečnosti zneužívání antibiotik a absence vážných recepty způsobily bakterie proti antibiotikům. To je obecným problémem v nemocnici.

Na druhou stranu Dr. Alexander G. Schauss Johna Hapkins univerzity tvrdí, že koloidní stříbro je přírodní lék, který je schopen "stovky patogenů"; Mnozí lékaři nenašli antibiotika v roce 1938, a mnozí lékaři používají infekce. Dnes lidé jdou zpět stříbrem se vypořádat s problémy, včetně bakteriální proměna.

Lékaři experimentovat s nanočástic stříbra k léčbě houbových vyvolané ústní infekce? Kvasinkových infekcí Candida albicans a Candida glabrata jsou běžné v zubní protézy; vést k afty a stomatitidy zubní - velmi bolestivé infekce, která postihuje 70 % lidí, kteří nosí umělý chrup. Tyto těžké to-treat ústní infekce mikroorganismy rychle tvoří biofilmů a antibiotika nemají zabít tyto houby, ale jsou skutečně užitečné pro ně.

Profesorka Mariana Henriques Tivoli a jeho kolegové testovali nanočástic stříbra různých velikostí k analýze důsledků těchto ústní infekce a dávat pozor na potenciální schopnost těchto nanočástic je ovládat.

Henriques a jeho kolegové slin lze způsobit řadu experimentálních řízené prostředí, po umělé biofilmu do slin, pozorované změny v houbové infekce. Brzy zjistili, že velikost není důležité, ve všech podmínkách, nanočástice stříbra může účinně zabít kvasnice. Tato studie jasně určuje antimykotické vlastnosti stříbra, a různé velikosti částic lze použít v mnoha různých procesů.

Nanočástice stříbra může být uvedeno v nových léků a může být použit jako preventivní opatření v nemocnicích. Stříbro může přijít do úst pomoci s protézy k zabránění růstu biofilmu. Profesor Henriques se domnívá, že nanočástice stříbra lze přidat i do protézy k vytvoření ochranné vrstvy proti plísní a bakterií, které rostou v ústech.

Funkce

Nano-silver částice vzhledem k jeho dobrou vodivost, takže to, že zaujímá velmi významné místo v oblasti mikroelektroniky. Nano silver částic na povrch efekty, efekty kvantové velikosti, atd., tak, že to také má některé zvláštní účely, například povrchem zesíleného Ramanova aplikací, lékařské aplikace.

1. Nano-silver je stříbrný jako materiál, velikost částic menší než 100 nm, obvykle mezi 25-50nm.

2. Nano-silver výkon a jeho velikost částic přímo souvisí.

Studie zjistila, že menší částice, tím silnější baktericidní výkon.

Funkce

Krátkodobé praní nemá vliv na jeho funkci; s přirozenou barvu, může být zavedena barva, aplikace není dotčena barvení, může zcela nahradit vedení, cín, svařování, dlouhodobé využívání antibakteriální nano silver bude tvořit v těle stříbra depozice bude biologické, nežádoucí účinky, nadměrná depozice a i tam bude zřejmé, otravy fenomén, nano silver těkavých prostředí bude mít určitý dopad na ekologii bude zabít prostředí v prospěšné bakterie, plastové výrobky v nano-silver srážek po již mít funkci sterilizace, času zpravidla za tři měsíce do šesti měsíců, dlouhodobé užívání škodlivé pro tělo, způsobuje příznaky otravy, ovlivňuje tělesný vývoj.


Dvojice:Dusičnan stříbrný léčby Další:Baktericidní vlastnosti stříbra nanočástic