Stříbrné nanočástic zabít kvasnice

- Aug 24, 2017 -

Silver je peněžní hodnota je nižší než zlato, ale v léčbě infekce, nelze podceňovat lékařskou hodnotou stříbra. Když antibiotické selhání, koloidní stříbro, Ukázat jeho účinek. Dr. Schauss Johna Hapkins univerzity se domnívá, že koloidní stříbro je přírodní lék, který je schopen "stovky patogenů". Profesor Menriques univerzity Minnan prokázala, že nanočástice stříbra může zabít kvasnice za různých podmínek a mají dobré protiplísňové schopnosti. Prevence infekce orální je velmi účinný.

Silver je peněžní hodnota je nižší než zlata; ale v léčbě infekce, nelze podceňovat lékařskou hodnotou stříbra; v případě nouze koloidní stříbro je nejen cennější než zlato a efektivnější.

Když antibiotické selhání, koloidní stříbro na jejím účinku; antibiotika útok střevní dobré nebo špatné mikroorganismy, poškození imunitního systému. Antibiotická jediného útoku režimu je náchylná k bakteriální variace. Zneužívání antibiotik a neseriózní předpis ve skutečnosti způsobila bakterie proti antibiotikům. To je obecným problémem v nemocnici.

Na druhou stranu Dr. Alexander G. Schauss z univerzity Johnse Hopkinse tvrdí, že koloidní stříbro je přírodní lék, který je odolný vůči "stovky patogenů"; Mnozí lékaři nenašli antibiotika v roce 1938 před mnozí lékaři to infekce. Dnes lidé jdou zpět stříbrem se vypořádat s problémy, včetně bakteriální proměna.

Lékaři experimentovat s nanočástic stříbra k léčbě houbových vyvolané ústní infekce? Kvasinkových infekcí Candida albicans a Candida glabrata jsou běžné v zubní protézy; vedoucí k afty a stomatitidy zubní - velmi bolestivé infekce, která postihuje 70 % lidí, kteří nosí umělý chrup. Tyto mikroby ústní infekce rychle tvoří biofilmů a antibiotika nemají zabít tyto houby rostou, ale ve skutečnosti jim pomoci.

Slinami, způsobené řadu experimentálních kontrolu nad prostředím, po umělé biofilmu do slin pozorované změny houbové infekce. Brzy zjistili, že velikost není důležité, za všech podmínek, nanočástice stříbra může účinně zabít kvasnice. Tato studie jasně určuje antimykotické vlastnosti stříbra, a různé velikosti částic lze použít v mnoha různých procesů.

Nanočástice stříbra může být uvedeno v nových léků a může být použit jako preventivní opatření v nemocnicích. Stříbro může přijít do úst pomoci s protézy k zabránění růstu biofilmu. Profesor Henriques se domnívá, že nanočástice stříbra lze přidat i do protézy k vytvoření ochranné vrstvy proti plísní a bakterií, které rostou v ústech.


Dvojice:Dusičnan stříbrný nebezpečí že Další:Dusičnan stříbrný bez zápachu