Technologie na bázi nanočástic stříbra

- Jul 31, 2017 -

Nový typ plazmy implantát pokovují stříbrné částice, DentaPlas nanočástic stříbra brání bakteriální infekce během implantace zubu. Nanočástic stříbra této technologie je stejně silný jako tradiční implantační technologie a má delší životnosti.

Jedním z hlavních problémů v zubní implantace je bakteriální infekce, což vede k degeneraci čelistní kosti. A nejnovější technologie, pomůže snížit riziko budoucích infekce, nanočástic stříbra, což může zvýšit účinek implantát. Německé zubní implantaci množství je rovnoměrné, asi jeden milion ročně pro implantaci. Však kvůli bakteriální infekci v organizaci, nanočástic stříbra takovéto starodávné implantace se musí změnit. Když bude chránit systém obrany těla buňky implantaci umělé zuby sami před mikrobiální infekce. Když bakterie procházejí imunitní systém, rychle tvoří vrstvu biofilm na povrchu titanový implantát, chrání před odmítnutí. Bakterie pak napadnout implantát, nanočástic stříbra, způsobující zánětlivou reakci a vést k kostní degradace.

Tento nový typ plazmové povrstvování bude nejen inhibovat růst bakterií, nanočástic stříbra, ale také dělá implantát a čelistní kosti rychle vytvářejí vrstvu odolnější kosti. Nanočástice stříbra jsou přítomny na povrchu implantátu, tak, že toho lze dosáhnout. Tato kombinace nanočástic a Plazmové nanášení polymerů má tloušťku pouhých asi 100 nanometrů, a po pár týdnech lze také rozpustit. Stříbrné nanočástic a během této doby, malé množství iontů stříbra bude nadále uvolnit, nanočástic stříbra tak zabíjí bakterie. Během testování titanové implantáty a vzorky, které byly implantovány, nanočástic stříbra DentaPlas povlak lze snadno dezinfikovatelné proces, má antibakteriální vlastnosti a má dobré biokompatibility.

Tloušťka vrstvy materiálu, porozita a koncentrace částic stříbra lze přizpůsobit podle potřeby. To umožňuje čas, že stříbrné částice pronikají skrze vnější plasmu do implantátu lze upravit podle potřeby. Poté, co byly vydány stříbrné částice, nanočástic stříbra stříbrné částice již vstoupí do tkáně, nanočástic stříbra, což znamená, že implantát nemá produkují toxické účinky. Prototyp této plazmy polymerovou vrstvou je nyní k dispozici.


Dvojice:Baktericidní vlastnosti stříbra nanočástic Další:Dusičnan stříbrný rozptýlí a vysrážení