Dusičnan stříbrný rozptýlí a vysrážení

- Aug 16, 2017-

Dusičnan stříbrný je silný oxidant, žíravé, environmentální znečišťujících látek. Dusičnan stříbrný s některé organické hmoty nebo síry, fosforu, smíšené, broušení, dopad mohou být spáleny nebo explodovala; Dusičnan stříbrný je žíravý. Jakmile kůže obarví roztokem dusičnanu stříbrného, bude černé skvrny, dusičnan stříbrný, který je způsoben vznik černé proteinů stříbra.

Barvy, chuti, Průhledný krystal nebo bílé crystal, hořkou chuť. Hustota: 4,35, teplota tání 212 ° C, bod varu: 440 ° C. použité fotografie, zrcadla, dusičnan stříbrný stříbrný pozlacený, skryté a nebledne inkousty, skvrny, porcelánu, barvení, leptání ivory a chemické analýzy

Důležité činidel lékařsky používá jako antivirové prostředky, astringents dusičnanu stříbrného, novorozeneckých očních profylaxe a veterinární užití jako rány a lokální protizánětlivé léčby.

Testy na zvířatech může vést k hemolytická anémie a plicní edém, opakované malé dávky stříbra injekce může způsobit anémii, myeloproliferation, tkáně a organogeneze, dusičnan stříbrný zejména glomerulární bazální membrány stříbrný klid, může vést k ztluštění bazální membrány.

Krátkodobé nadměrný kožní podráždění a zhoubný účinek na dýchací ústrojí, zánět průdušek,

Analytická chemie pro srážení chloridových iontů, dusičnan stříbrný pracovní reference dusičnanu stříbrného pro kalibraci roztoku chloridu sodného. Anorganické průmysl pro výrobu dalších stříbrné soli. Elektronický průmysl se používá k výrobě vodivých lepidel, nové čističe plynů dusičnan stříbrný, A8x molekulární síta, postříbřené, rukavicích a rukavice. Fotografický průmysl pro výrobu fotografických filmů, x-ray filmových a fotografických filmů a jiných fotografických materiálů. Galvanický průmysl se používá pro stříbření elektronických součástek a dalších řemesel a slouží také jako stříbro a stříbrné Materiál pro zrcadla a termosky. Odvětví baterie se používá k výrobě stříbra a zinku, baterie. Dusičnan stříbrný užívaný jako fungicid, koroze agenta. Japonské chemický průmysl pro barvení vlasů a tak dále. Analytické chemii se používá k určení, chlor, Brom, JOD kyanid a thiokyanatan. [3]

Kyanid stříbrný, například stříbrné Thiosíran stříbrný, stříbro pokovování jako stříbro, stříbrné imid disulfid, sulfosalycilovou acid stříbřením a další hlavní solí. Dusičnan stříbrný je zdroj iontů stříbra. Obsah dusičnanu stříbrného na kurzu stříbření vodivost roztoku, disperze a srážek mají určitý dopad. Obecná dávka je 25-50g/L.

Vodný roztok dusičnanu stříbrného lze snížit ekologické odpařená aldehydů a cukry. Tak to je činidla k testování aldehydů a cukry. Také používá k určení chloridových iontů, dusičnan stříbrný stanovení manganu katalyzátor, elektrolytické, fotografie, porcelán barvy.


Dvojice:Technologie na bázi nanočástic stříbra Další:Anorganická sloučenina vlastnosti a použití