Dusičnan stříbrný posílení větrání

- Aug 08, 2017 -

Barvy, chuti, Průhledný krystal nebo bílé crystal, hořkou chuť. Dusičnan stříbrný hustota: 4.35, tání bod 212 ° c, bod varu: 440 ℃. Pro obrazy, zrcadla, stříbro, dusičnan postříbřené, skryté a nesmazatelné barvy, barvení, porcelán, vybarvení, leptání ivory a chemické analýzy

Důležité činidla, lékařsky používá jako antivirové, astringentní, dusičnan stříbrný novorozenecké oční zánět prevence a veterinární léčbu ran a lokální zánět.

Zkoušky na zvířatech může vést k hemolytická anémie a plicní edém, opakované malé dávky stříbra injekcí, může způsobit anémii, kostní dřeni hyperplazie, tkáně orgánů dojít, stříbrné vyrovnanost, dusičnan stříbrný zejména ledvinové glomeruly substrátu stříbro klid, může vést k zahušťování filmu.

Krátkodobé, nadměrné kůži, sliznice, membrána má stimulace a korozivní účinek, dusičnanu stříbrného do dýchacího traktu má projev poškození je bronchitida, sliznice dýchacího ústrojí stříbrné vyrovnanost, stříbrné vyrovnanost se objeví v spojivky jednak mylně za dusičnan stříbrný, že dusičnan stříbrný sliznice trávicího traktu má korozní účinky.

Kůže stříbrné klid, společné ruky, předloktí a jiné exponované části, zobrazeno šedé a hnědé černé skvrny, někteří lidé objeví tělo kůže stříbro, dusičnan stříbrný dusičnan stříbrný stříbrný klidu změna je často dlouhodobá, není snadné slábnout, dusičnan stříbrný dopad na dýchací systém může vést k chronické bronchitidy.

Dusičnan stříbrný je silný oxidant s nebezpečí požáru. Oheň s vodou.

Soužití s organickou hmotu, když světlo je černá, dusičnan stříbrný, pokud je sirovodík, bez ohledu na to, zda jsou světla pohasla. Lze rozložit na stříbro zahřátím.

Po dusičnanu stříbrného se mylně podávají, dusičnan stříbrný může rychle inhalovat koncentrovaný slanou vodou a promyje žaludku s 2 % chlorovaných sodný injekce aby vznik chloridu stříbrného sraženina a další symptomatická léčba. Dusičnan stříbrný kůže a oční sliznice stříbra, mohou být použité thiosíran sodný a železné kyanidu draselného směs, dusičnan stříbrný místní intradermální nebo spojivky injekce, existuje určitá efekt.

Aby se zabránilo rozkladu dusičnanu stříbrného, mohou být uloženy v hnědých lahvích nebo kontejnerech chráněné světlo, při nízké teplotě, větrání, daleko organické a snadno oxiduje látky. Načítání metoda: (II) třídy.

Dusičnan stříbrný patří k silným oxidačním činidlem, žíravou látku a znečištění životního prostředí. S některými organické nebo síry, fosforu smíšené, broušení, dopad mohou být spáleny nebo explodovala; Dusičnan stříbrný je žíravý. Jakmile kůže se obarví roztokem dusičnanu stříbrného, černé skvrny se objeví, dusičnanu stříbrného, což je vzhledem k tvorbě černých proteinů stříbra.

Dusičnan stříbrný má určitou toxicitu, do těla gastrointestinální produkci korozivní prostředí, dospělého smrtelná množství asi 10 gramů. Zneužití dusičnanu stříbrného může způsobit silné bolesti břicha, dusičnan stříbrný zvracení, krev a dokonce i perforace trávicího traktu. může způsobit poleptání kůže a očí. Zaměstnanci, kteří byli vystaveni produktu na dlouhou dobu bude mít systémové onemocnění stříbrná tělo. Dusičnan stříbrný projevy patří: širokou škálu pigmentace kůže, šedo modrá černá nebo světle břidlicové barvy, poškození očí způsobených stříbro v očích, dusičnan stříbrný respirační stříbrné vyrovnanost způsobená chronickou bronchitidou a tak dále.

Vzduchotěsné operace, posílení větrání. Operátor by měl nosit gumové rukavice a ochranné brýle, aby se zabránilo odkapávání na kůži.

Skladujte na chladném a větraném místě; Od ohně a tepla. Vyhněte se světlo. Dusičnan stříbrný teplota více než 30 ° c, relativní vlhkost nejvýše 80 %. Dusičnan stříbrný obal musí být uzavřené a ne vlhký. by měla být, s easy () paliv, snižování agent, alkalické třídy, alkoholy, jedlé chemikálie oddělené skladování, vyhnete smíšené uskladnění.


Dvojice:Anorganická sloučenina klasifikace Další:Dusičnan stříbrný nebezpečí že