Studenti předvedli své dovednosti Science

- Mar 24, 2017 -

Great Falls College MSU bylo zabaleno v úterý ráno jako Montana Region II Science and Engineering Fair nastartoval.

Studenti ve stupních od šesti do 12 let z ledovce, Toole, Liberty, Teton, Pondera, Cascade a Judith Basin krajů zabaleno po chodbách školy se svými projektovými desek a prototypů. Osmnáct škol a několik studentů domácí školy byly zastoupeny.

Více než 150 soudců putoval na vysokou školu, dotazující 308 studentů středních škol a 44 středoškolských studentů z hypotézy do závěru a všechno mezi tím.

Centreville sedmý srovnávač Cade Hutchins pyšně předvedl své tornádo trubky i přes skutečnost, že jeho hypotéza, že horká voda se při cestě přes tornádo rychleji než studená voda se ukázalo jako nesprávné.

„Myslel jsem, protože horké molekuly se pohybují rychleji ve vodě, bylo by to rychlejší,“ řekl Cade. „Uzavřel jsem, že studené molekuly byly těsněji zabaleny, aby voda byla hustší a potopena. Je to jako teplé a studené vzduch nebo oceánských proudů.“

Cade vytvořený svůj projekt se dvěma 32-unce lahví sodovky a červenou, konektor plastovou láhev.

Cade se používá k MacGyvering materiálů dohromady ze svých zkušeností s projektem Centreville v NASA. Ten pomáhá vytvářet skafandr, které odolá vysoké vakuum prostoru.

„Myslím, že až vyrostu, chci být inženýr.“

B9326689574Z.1_20170314201824_000_GHVHNURQT.1-0.jpg

Leanne Frost, ředitel všeobecného vzdělávání, podnikání, technologii a rozdělení přenosu v Great Falls College MSU, řekl, že cílem této akce je, aby si studenti oblast nadšeni přírodovědných a technických oborů.

„Je to skvělá příležitost pro studenty všech věkových kategorií na odiv své nadšení pro vědu,“ uvedl Frost.

Nahoře Simms junior Avery Harris stál před ní překližky projektu palubě ilustrující nejlepší způsob, jak vyčistit lékařské vybavení pro pacienty s cystickou fibrózou. Avery se blížil její projekt s sentimentální připevnění.

Avery Dědeček spoléhali na zdravotnické zařízení, ale často čistit ji jen to oplachování a pak odchází ven. Avery představoval tento způsob byl neúčinný při odvrátit růst bakterií.

Avery začal pracovat na vysoké škole s lékařem, jejíž dcera má cystickou fibrózu. Byla představuje výzvu: mohla odvodit, jaký způsob čištění je nejúčinnější u pacientů odkázaných na lékařské vybavení?

Avery použity tři různé typy bakterií ve svém experimentu: E. coli, staph a Pseudomonas aeruginosa. „I když vroucí, že by bylo nejefektivnější,“ řekla. „Ukázalo se, že je to pravda, ale většina zdravotnických zařízení je vyrobeno z plastu a může být vařené pouze pět minut před tím, než začne tát.“

Ona také experimentoval s zlatých a stříbrných nanočástic aby zjistili, zda by se zabránilo růstu. Došla k závěru, že se pracuje s některými z bakterií, ale nezastavilo všechny z nich.

Mnoho studentů dát jen tolik času na prezentaci svých projektů, neboť se provádění experimentů. Desky všech tvarů, velikostí a barev je znázorněno své metody a poznatky s textem, fotografiemi a grafy.

Amanda Nix, 7-12 věda učitel na Sunburst, přičemž tato zkušenost je velmi důležité pro studenty.

„Je to průřezové,“ řekl Nix. „Jsou to psaní, výzkum, prezentaci a učit se nové počítačové programy pro vědu.“

Sunburst studenti pracovali na svých projektech se téměř výhradně v průběhu školního času, aby zajistili, že každý žák měl stejnou úroveň čas a přístup k dokončení své experimenty.

B9326689574Z.1_20170314201824_000_G8VHNUROH.1-0.jpg

„Je to všechno udělal ve škole, takže se mohou vzájemně podporovat a mít učitele,“ řekl Nix. „Je to srovná podmínky pro všechny studenty, kteří nemusí mít podporu doma.“

Všechna reálných potřeb vědy byly poskytnuty Sunburst studenty místní sponzor.

Vysoká škola část vědy veletrhu je sankcionováno Intel International Science and Engineering Fair. Špičkové projekty z ročníků středních škol se budou moci účastnit národní ISEF události v Los Angeles v květnu.

Ceny byly předány starosta Bob Kelly.

Věda veletrh pokračuje ve čtvrtek, 16. března, u žáků základní školy. To začne v 8:30 a potrvá do 2 hod STEM Club Great Falls College MSU bude bavit publikum s několika vědeckých experimentů v 11:15 Potom Slavnostní vyhlášení výsledků začíná na 1 hod
Dvojice:Používání inkoustový tisk konstruovat inteligentní flexibilní hybridní obvody Další:Cambrios k urychlení stříbrné Nanowire přijetí globálně s tvorbou CAM Čína