Vodivou Inkousty a vložte činnosti: Všechno se mění

- Feb 20, 2017 -

Všechno se mění ve vodivé inkousty a vložte Busines sekund. IDTechEx e stimates, že vodivý barev a past na trhu dosáhne téměř 1,7 miliardy $ v roce 2026 v běžných cenách kovů. Micro-velké stříbrné vodivé pasty bude dominovat na trhu, řídit téměř celý trh v roce 2016.
 
Nanočástice stříbra se však stále více konkurenceschopnější, nacházet uplatnění v celé řadě rozvíjejících se aplikací sektory, aby se stal trhem $ 80 milionů v roce 2026. Copper zůstane poměrně nezralý technologie, ale dosáhne omezený úspěch, jako nových vulkanizační systémy jsou instalovány otevřít dveře do prodeje mědi inkoustu.
 
Solární panel průmysl bude 1.5k ton trh v roce 2016 pro screenprinted střelby typu vodivé pasty. Na úrovni pasty, nová skupina dodavatelů brzy přijde ovládat tento obchod, zatímco na úrovni prášku, uživatelé budou protlačit více diverzifikované dodavatelskou základnu.
 
Dotyková obrazovka okraj trhu elektroda bude pokračovat v poklesu. Šířka čáry-over-rozteč (L / S) klesla na 20/20, tlačí Screenprinting se standardními PTF mimo její hranice a otevřel dveře, aby tvrditelný pasty. Techniky leptání na bázi najdou další možnosti, jak bezel se dále zúžil zatímco standardní PTFs udrží určitý podíl na konci low-cost trhu.
 
Senzory, jako je auto obsazení senzory, tištěných piezorezistivními senzory a některé verze senzorů glukózy zůstane podstatnou mezeru na trhu pro vodivé pasty, stejně jako automobilový průmysl se svým smíšeným seskupením stagnující tradiční a s vysokým růstem rozvíjejících se aplikací. HF a UHF RFID antény trhy porostou, ale uvidí relativní podíl na trhu typů inkoustových proměnit v nadcházejícím desetiletí.
 
3D antény provedeno pomocí aerosolu tisku budou i nadále získávat trakci. Tento přístup bude soutěžit čelní s MID (tvarovaných propojit zařízení), techniky a stane se podstatnou hráčem na trhu spotřební elektroniky. Kovové mřížky jako alternativu ITO bude pomalu pronikat i přes probíhající konsolidace období v TCF průmyslu a vytváří poptávku po stříbrné nanočástice používané při vyplňování nebo tisku jemných linek.
 
Nové trhy budou objevovat a vytvářet nové požadavky na výkon. In-mold elektronika bude vyžadovat inkousty, které může protáhnout a přežít proces tváření za tepla / tvarování. Elektronické textilie bude vyžadovat inkousty, které jsou skutečně roztažitelné a odolávaly opakovaném praní cyklů. 3D tištěné elektroniky a stolních tiskáren PCB bude potřebovat vysokou vodivost a nízké teploty barev otevřít obrovské nové možnosti pro výrobu prototypů 3D tiskáren a obvodových designéry. Všechny tyto trhy jsou na cestě k rychlému růstu za předpokladu, technologických inovací, mohou uspokojit dodaly trhu.
 
Všimněte si, že inkoust prodejní ceny se snížily v důsledku poklesu cen vstupních kovů, ale také tlačil na marže, což má za následek snížení našich odhadů příjmů.
 
" Vodivé Inkoustové Markets 2017-2027: předpovědi, Technologies, hráči ," DTechEx nejnovější zpráva o vodivého inkoustu a pasty trhu, poskytuje komplexní pohled na vodivých inkoustů a pasty trhu s udáním tržní odhady 10letých segmentované podle způsobu použití a druhu materiálu, jakož i podrobný rozbor nejméně 17 stávajících a vznikajících aplikačních oblastech.


IDTechEx vede strategická obchodní rozhodnutí prostřednictvím svých výzkumných a události služby, který vám pomůže zisk z rozvíjejících se technologií. IDTechEx poskytuje nezávislý výzkum, business intelligence a poradenství společnostem napříč hodnotovým řetězcem založené na hlavních výzkumných aktivit a metodik, které poskytují údajů požadovaných podnikatelské sféry, stratégů a rozvíjejících technologických skautů na podporu jejich podnikatelských rozhodnutí. Zájemci mohou dozvědět více na www.IDTechEx.com a diskutovat o jejich potřeby, se mohou obrátit na IDTechEx research@IDTechEx.com.
 

Dvojice:Elektrochemicky Připravený Silver Nanoflakes a nanodráty Další:TMDC Nanoflakes dělá nový typ Fotosyntetická solárních článků