3 nM Palladium Nanočástice Nízká teplota vytvrzování, který se používá pro Vodíkové senzory nebo katalyzátorů

3 nM Palladium Nanočástice Nízká teplota vytvrzování, který se používá pro Vodíkové senzory nebo katalyzátorů

3 nM Palladium nanočástic

Podrobnosti o produktu

ETEB Technology, jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně, nyní přináší kvalitní a spolehlivé 3nM palladium nanočástice nízké vytvrzovací teploty, který se používá pro vodíkové senzory nebo katalyzátoru. Vítejte na stránkách koupit kvalitní hromadné výrobky s námi a přizpůsobil objednávky jsou také vítány.


Velikost částic: 3 nM
Vytvrzení Teplota: Méně než 250 ℃


Aplikovaný v elektronických pasty, vodíkových senzorů a katalýzy.


Například výrobci automobilů pomocí palladia jako katalyzátoru v katalyzátoru výfukových plynů v automobilu, aby se vzduch znečišťujících molekuly z auta výfuku méně škodlivé. Použití nanočástic paladia zvětšuje plochu povrchu a procento atomů platiny k dispozici pro kontakt s molekulami zapojenými do reakce. To vám umožní dostat pryč s menším množstvím palladia.

Palladium nanočástice bylo prokázáno, že jsou účinnými katalyzátory v různých chemických reakcích. Například palladium nanočástice může snížit množství platiny, který má být použit jako katalyzátor v palivových článcích. Palladium stojí zhruba polovinu nákladů co platiny, které by mohly pomoci snížit náklady na palivové články.

Vědci také zjistili, že s použitím palladia nanočástice mohou zlepšit výkon katalyzátoru. Při laboratorních zkouškách, zjistili, že palivový článek, za použití katalyzátoru, připravené z těchto nanočástic generovány 12 krát více proudu než jedna, který obsahuje katalyzátor, s použitím čistého platiny. Palivový článek také trvalo desetkrát delší.

Palladium může také zlepšit výkon železných nanočástic použitých vyčistit organické látky v podzemní vodě. Přidání palladia na železných nanočástic jim umožňuje přispívat více elektronů do reakce, zvýšení rychlosti, při které chlorované uhlovodíky, jako TCE jsou degradovány.


Velikost částic: 3 nM
Vytvrzení Teplota: Méně než 250 ℃


Aplikovaný v elektronických pasty, vodíkových senzorů a katalýzy.


Dvojice:Velikost kontrolované Synthesis 4 nM Zlato (Au) nanočástic Vlastnosti Unikátní optoelektronické, aplikovat na organickou fotovoltaiku, smyslové sondy, terapeutická činidla, Drug Delivery V biologických a medicínských aplikací, elektronických vodičů a Catalysis Další:Factory Direct dodáva vynikající disperzi žádná agregace průměr 20-30 Nm délka 20-25um stříbrné Nanowire vodivý inkoust pro nanášení

Dotaz