SF-130 stříbrné pasty pro sítotisk a aplikovat v elektrickém kontaktu, membránové spínače, klávesnice, FPC rady

SF-130 stříbrné pasty pro sítotisk a aplikovat v elektrickém kontaktu, membránové spínače, klávesnice, FPC rady

ETEB Technology, jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně, nyní vám přináší kvalitní a spolehlivé sf-130 stříbrné pasty pro sítotisk a aplikovaný v elektrickém kontaktu, membránové spínače, klávesnice, FPC rady. Vítejte na stránkách koupit kvalitní hromadné výrobky s námi a přizpůsobené příkazy ...

Podrobnosti o produktu

ETEB Technology, jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně, nyní vám přináší kvalitní a spolehlivé sf-130 stříbrné pasty pro sítotisk a aplikovaný v elektrickém kontaktu, membránové spínače, klávesnice, FPC rady. Vítejte na stránkách koupit kvalitní hromadné výrobky s námi a přizpůsobil objednávky jsou také vítány.

Viskozita

nízký odpor vrstvy


SF-130 je nízká teplota tuhne stříbrné pasty určené pro membrance přepínačů.

To prostřednictvím tvorby stříbro, výběr vysoce polymerní pryskyřice molekulární, rozpouštědlo a aditiva, modifikace výzkum, vyřešen therelation mezi vysokou adhezi fólie a tepelné sušení, a problém mezi homogenizaci na tenké vrstvě a změnou tvaru fólie.

Tento výrobek má vlastnosti, nízké tepelné sušení teplotě (130 ° C), krátkou dobu sušení (20 ~ 30 min), nízký odpor, dobrá přilnavost, vynikající odolnost proti oděru a creasability.


Typické použití:


Klávesnic Tištěné Antény Flexibilní Circuits Boards RFI stíněníTypické vlastnosti

 


Představení

Podklad

PET nebo PI fólie

Mesh Screen

200 ~ 300 polyester / síta z nerezavějící oceli

Odolnost vůči teplu

85 ° C, 500h, R <10%

Odolnost proti vlhkosti

65 ° C, 95% relativní vlhkosti, 500h, R <10%

léčení

120 ° C @ 120s tunel infračervené trouba + 130 ° C @ 30min

Viskozita: (Brookfield DV2T LV4, 10 otáček za minutu, 25 ° C).

10000-25000cps

Sheet odporu

≤16mΩ / sq / mil

Přilnavost

č exfoliace (3M600 lepicí * 60s, 135 úhel stupeň, 10cn / s)

Tvrdost

≥2H (úhel 45 stupňů, tlačit vytvrzený povrch tužkou se silou 2 kg)

Heat / Cycle Resistance

RC v odporu-10% (- 20 ° C-80 ° C, 30 min / cyklus) 100cycles

Flexibilita

R / R <300% (vedoucí drát 0,6 mm * 1000 mm, ohyb 2 kg * 1min * 10x)

Test of Flexibilita

Na PET filmu (100 um), což vede vodič 0,6 * 1000 mm, ohnutý pro 4 krát, infolding / 2 kg, mimo skládání / 2 kg, 1 min / cyklus, test RC měrného odporu po 10 cyklechOznámení o používání a skladování

1. Bezpečnostní opatření: Tento produkt obsahuje organické rozpouštědlo. Zdraví škodlivý při požití vdechnutí nebo vstřebání pokožkou. Po manipulaci důkladně omyjte. Vyhnout se kontaktu s očima, kůží a oděvem. Uchovávejte obal těsně uzavřený, když se nepoužívá. Použijte při dostatečném větrání. Vyvarujte se vdechování výparů. (Viz datové bezpečnosti ETEB materiál list pro současnou bezpečnost a pokyny pro první pomoc.)

2. Tento produkt se dodává připravený k použití, a proto nevyžaduje ředění, i když lze ředit s méně než 2% v případě, je výhodné, také mnohem tenčí bude mít vliv přímo výkon pasty.

3. Tloušťka tiskového linie by měla v průběhu 3 um, nebo vést k nestabilitě pasty.

4. skladováno při teplotě 4 ~ 25 ° C skladování tohoto výrobku je 6 měsíců od data kvalifikace podle původního těsnění. Držet před mrazem.

 

POZNÁMKA: Ve specifikaci produktu nebude kandidovat na testovací výkon dávkového pasty, skutečný testovaný výsledek pasty šarže výkonu při považují za originál. -Li zvláštní požadavek, obraťte se ETEB prodeje a marketingu.
Dvojice:Stříbrná pasta SP3012 Další:Velikost kontrolované Synthesis 4 nM Zlato (Au) nanočástic Vlastnosti Unikátní optoelektronické, aplikovat na organickou fotovoltaiku, smyslové sondy, terapeutická činidla, Drug Delivery V biologických a medicínských aplikací, elektronických vodičů a Catalysis

Dotaz